Mobilní drcení a další služby

Stavebním firmám nabízíme kompletní službu, od demolice přes drcení až po zpracování odpadu.
Zpravidla začínáme demolicí objektů, na což jsme plně vybaveni. Následuje drcení stavební suti či jiného odpadu nejkvalitnějším drtičem na světovém trhu značky EKOBANDIT ARJES. Většinou za pomoci našeho nakladače. Vzniklý recyklát vám buď necháme na místě nebo zajistíme jeho odvoz. Možné je i uskladnění na deponii v Dobrušce či odborné zpracování. Zajišťujeme také prodej vzniklého recyklátu. Drcení odpadu probíhá na vámi určeném místě, to pro nás není problém, náš drtič ARJES za vámi kamkoliv přivezeme.

 

Odborná demolice budov

Pokud již nemáte vyřešeno, zajistíme pro vás demolici všech potřebných objektů či jejich částí odborným způsobem. Vlastníme veškerou potřebnou techniku, která zajistí hladký průběh demolice s důrazem na bezpečnost.

  • Bezpečný a přesný průběh
  • Vlastní bourací vybavení
  • Příprava pro drcení suti

Mobilní drcení stavební suti

Hlavní službou je mobilní drcení stavební suti a dalšího odpadu. Vlastníme nejmodernější drtící stroj na trhu: EKO BANDIT ARJES IMPAKTOR 250 EVO, který jsme za vám schopni kamkoliv dopravit a vyčistit daný prostor do absolutní čistoty.

  • Stroj dopravíme kamkoliv za vámi
  • Rychlý průběh a kvalitní směs
  • Přistavíme i vlastní nakladač JCB 4 CX

Odvoz a uložení odpadu

Recyklát buď necháme na místě nebo ho odvezeme na domluvené místo. Nabízíme také jeho uchování na naší deponii v Dobrušce pro další využití. Po dohodě můžete stavební odpad dovézt na deponii svými dopravními prostředky.

Recyklace a prodej recyklátu

Stavební odpad a suť umíme ekologicky recyklovat, kdy vzniklý recyklát dále sami smysluplně použijeme. Nabízíme i prodej stavebního recyklátu různých frakcí, který se využívá zejména pro jakékoliv druhy zásypů.